Gå til hovedindhold

Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

AppleHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195950178357
Pris fra 604 krtil 806 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 593 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 604 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
604 kr
Til butik
Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - vandmelon - for 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDEP4ZM/A
EAN: 0195950178357
Varenr.: 1003143559
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad (A16) - Watermelon
627 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet cover Apple Smart Folio - vandmelon rød - iPad 10,9" (10. gen)
-3%729 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet cover Apple Smart Folio - vandmelon rød - iPad 10,9" (10. gen) billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - vandmelon - for 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + CellularSmart Folio til iPad er tynd og let og beskytter din enhed både foran og bagpå. Den vækker automatisk din iPad, når den åbnes, og lægger den i dvale, når den lukkes. Smart Folio fastgøres magnetisk, og du kan nemt folde den i forskellige positioner for at skabe et stativ til at læse, se, skrive eller foretage FaceTime-opkald.GenereltFarve: VandmelonBæretaskeÅben type: SideAnbefalet brug: Til tabletLukketype: Magnetisk lukke med søvn/vækningsfunktionOmslagsfunktioner: StanderfunktionOmslagstype: FlipomslagType: BeskyttelsescoverProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 årOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple 10.9-inch iPad (10. generation) | Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 0.45g
EAN: 0195950178357
Varenr.: 1816127
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet cover Apple Smart Folio - vandmelon rød - iPad 10,9" (10. gen)
-3%749 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
769 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Rød
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK604 kr604 krKøb
2Proshop DK627 kr666 krKøb
3Boligcenter DK729 kr729 krKøb
4Vivas DK749 kr818 krKøb
5Ultrashop769 kr769 krKøb
6Dustin DK806 kr892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 119 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 645 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 613 kr.

Den nuværende pris på 604 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apple Smart Beskyttelsescover Rød Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026604 kr10 kr (2%)
27. maj 2026614 kr4 kr (1%)
25. maj 2026610 kr1 kr (0%)
24. maj 2026609 kr2 kr (0%)
23. maj 2026607 kr5 kr (1%)
22. maj 2026612 kr2 kr (0%)
21. maj 2026614 kr2 kr (0%)
20. maj 2026616 kr1 kr (0%)
19. maj 2026617 kr6 kr (1%)
18. maj 2026611 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret