Gå til hovedindhold

Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

AppleHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195950178319
Pris fra 631 krtil 806 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 596 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 631 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
631 kr
Til butik
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular billede

Produktinformation

Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDEJ4ZM/A
EAN: 0195950178319
Varenr.: 1003143557
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
637 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Smart Folio for iPad (A16) - White
637 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 10.9-inch iPad (10. generation) ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Smart Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Hvid
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK631 kr631 krKøb
2CS MEGASTORE DK637 kr676 krKøb
3Proshop DK637 kr676 krKøb
4Ultrashop799 kr799 krKøb
5Dustin DK806 kr892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 132 dage. Laveste pris i perioden er 596 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 661 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 614 kr.

Den nuværende pris på 631 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apple Smart - Flipomslag til tablet - hvid - for 10.9-inch iPad (10. generation) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026631 kr17 kr (3%)
30. maj 2026614 kr1 kr (0%)
29. maj 2026615 kr3 kr (0%)
27. maj 2026618 kr3 kr (0%)
26. maj 2026621 kr2 kr (0%)
25. maj 2026619 kr6 kr (1%)
23. maj 2026613 kr7 kr (1%)
22. maj 2026620 kr1 kr (0%)
20. maj 2026619 kr2 kr (0%)
18. maj 2026621 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret