Gå til hovedindhold

Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia

AppleElektronikEAN: 0195949885181
Pris fra 122 krtil 245 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 3. maj

Sammenlign priser på Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MYYE3ZM/A Beskyttelsescover Fuchsia Apple iPhone 16 Plus
122 kr
Til butik
Apple MYYE3ZM/A Beskyttelsescover Fuchsia Apple iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - Fuchsia - for iPhone 16 Plus

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MYYE3ZM/A
EAN: 0195949885181
Varenr.: 1002484277
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia
-24%159 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - Fuchsia - for iPhone 16 PlusApple-beskyttelsescoveret er designet til mobiltelefoner og tilbyder en stilfuld, men funktionel løsning til beskyttelse af enheden. Bagcoveret er fremstillet af genbrugssilikone og har en soft-touch-finish, der føles behagelig i hånden og samtidig sikrer et miljøvenligt valg. Den bløde mikrofiberforing tilføjer et ekstra lag beskyttelse mod ridser, hvilket gør det ideelt til daglig brug.Holdbart og beskyttende designDette silikoneetui er udformet til at give robust beskyttelse mod fald og ridser og sikrer, at enhederne forbliver sikre under daglig brug.Miljøvenlig materialesammensætningDette bagcover er fremstillet af 55 % genbrugssilikone og giver beskyttelse, samtidig med at det bidrager til at reducere miljøpåvirkningen.Førsteklasses soft-touch-følelseDet bløde ydre skaber en behagelig håndteringsoplevelse, samtidig med at det forbedrer grebet og gør det mindre sandsynligt, at telefonen glider ud af hånden på dig.Praktisk kompatibilitet med trådløs opladningEtuiet understøtter både Qi og Qi 2 trådløs opladning, hvilket giver nem adgang til opladning uden at fjerne coveret.Sikker fastgørelse med MagSafeMed indbyggede magneter muliggør dette etui ubesværet kompatibilitet med MagSafe-tilbehør, hvilket sikrer en sikker pasform og ekstra funktionalitet.GenereltFarve: FuchsiaForingsmateriale: Blød mikrofiberMateriale: SiliconeProduktgenbrugt indhold: 55 % - fremstillet af genbrugs-silikoneBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Dropbeskyttelse, ridsebeskyttelseMagSafe-kompatibilitet...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.1g
EAN: 0195949885181
Varenr.: 1809206
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MYYE3ZM/A Beskyttelsescover Fuchsia Apple iPhone 16 Plus
169 kr
Til butik
Apple MYYE3ZM/A Beskyttelsescover Fuchsia Apple iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

Apple Beskyttelsescover Fuchsia til Apple iPhone 16 Plus Forkæl din Apple iPhone 16 Plus med dette stilfulde og beskyttende Fuchsia cover. Designet specifikt til denne model, sikrer det en perfekt pasform, så alle knapper og porte forbliver tilgængelige.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 0195949885181
Varenr.: 72066
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia
-22%179 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 16 Plus Silicone Case with MagSafe - Fuchsia
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK122 kr122 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3Ultrashop169 kr169 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb
5Proshop DK245 kr284 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia

PriceData har fulgt prisen på Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia i 176 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Mobilcover Apple iPhone 16 Plus - silicone med MagSafe - fuchsia de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026122 kr3 kr (3%)
3. maj 2026119 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026122 kr2 kr (2%)
10. apr. 2026124 kr3 kr (2%)
3. apr. 2026127 kr5 kr (4%)
27. mar. 2026132 kr3 kr (2%)
20. mar. 2026135 kr4 kr (3%)
23. dec. 2025139 kr4 kr (3%)
16. dec. 2025143 kr4 kr (3%)
9. dec. 2025147 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret