Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3)

AppleTastaturerEAN: 0195950218176
Pris fra 2.437 krtil 2.687 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2437 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Norsk
2.437 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Norsk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation); 11-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDFV4H/A
EAN: 0195950218176
Varenr.: 1003143566
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Norwegian - White - Tastatur & Folio sæt - Norsk - Hvid
2.448 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3)
2.687 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.437 kr2.437 krKøb
2Proshop DK2.448 kr2.448 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.687 kr2.687 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3)

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.437 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 2.537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.483 kr.

Den nuværende pris på 2.437 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - norsk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation) 11-inch iPad Air (M2, M3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.437 kr16 kr (1%)
28. maj 20262.453 kr84 kr (3%)
27. maj 20262.537 kr38 kr (2%)
23. jan. 20262.499 kr7 kr (0%)
22. jan. 20262.492 kr2 kr (0%)
21. jan. 20262.494 kr1 kr (0%)
20. jan. 20262.495 kr2 kr (0%)
19. jan. 20262.497 kr2 kr (0%)
16. dec. 20252.499 kr52 kr (2%)
7. dec. 20252.447 kr52 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret