Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid

AppleTastaturerEAN: 0195950262803
Pris fra 2.737 krtil 2.754 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.640 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2737 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Svensk Apple 13-inch iPad Air (M2, M3)
2.737 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Svensk Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - svensk - hvid - for 13-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDFW4S/A
EAN: 0195950262803
Varenr.: 1003143587
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid
2.754 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.737 kr2.737 krKøb
2Proshop DK2.754 kr2.754 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid i 168 dage. Laveste pris i perioden er 2.640 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 2.902 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.728 kr.

Den nuværende pris på 2.737 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.737 kr96 kr (4%)
29. maj 20262.641 kr58 kr (2%)
28. maj 20262.699 kr24 kr (1%)
27. maj 20262.675 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.676 kr14 kr (1%)
25. maj 20262.662 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.673 kr13 kr (0%)
23. maj 20262.686 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.688 kr13 kr (0%)
19. maj 20262.675 kr34 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret