Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4)

AppleTastaturerEAN: 0195949482984
Pris fra 2.638 krtil 3.139 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 501 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.613 kr 25. maj

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2638 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4)
2.638 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: MWR23DK/A
EAN: 0195949482984
Varenr.: 20935409
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" M5 | M4 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort
2.639 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Dansk
2.664 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Ipad Pro 11 tommer (m4), Ipad Pro 11 tommer (m5) Dansk Sort
2.808 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur til iPad - Apple Magic Keyboard 11" med trackpad, dansk, sort
-3%3.099 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur til iPad - Apple Magic Keyboard 11" med trackpad, dansk, sort
-3%3.119 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet Dansk
3.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.638 kr2.638 krKøb
2Proshop DK2.639 kr2.639 krKøb
3CompuMail DK2.664 kr2.664 krKøb
4Dustin DK2.808 kr2.894,25 krKøb
5Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
6Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb
7Ultrashop3.139 kr3.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4)

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.613 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 2.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.661 kr.

Den nuværende pris på 2.638 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Pro (M4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.638 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.637 kr24 kr (1%)
25. maj 20262.613 kr3 kr (0%)
23. maj 20262.616 kr6 kr (0%)
22. maj 20262.622 kr3 kr (0%)
20. maj 20262.619 kr3 kr (0%)
18. maj 20262.622 kr3 kr (0%)
16. maj 20262.625 kr3 kr (0%)
14. maj 20262.628 kr3 kr (0%)
12. maj 20262.631 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret