Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid

AppleTastaturerEAN: 0195950218121
Pris fra 2.455 krtil 2.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 464 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.024 kr 19. maj

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2455 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Dansk
2.455 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Dansk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation); 11-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDFV4DK/A
EAN: 0195950218121
Varenr.: 1003143564
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - White - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Hvid
2.493 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid
2.744 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid billede

Produktinformation

Stabile saksekontakter giver en komfortabel og præcis skriveoplevelse ved lange sessioner Stor glas-trackpad giver præcis markørkontrol og understøtter iPadOS-gestik Det svævende konsoldesign indstiller betragtningsvinkler og beskytter iPad'en USB-C pass-through oplader iPad'en, mens den er tilsluttet Dansk QWERTY-layout med en 14-tasters funktionsrække til hurtig adgang til almindelige funktioner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastatur & penne
Artikel nr.: MDFV4DK/A
EAN: 0195950218121
Varenr.: 5020044241
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Dansk
2.889 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med trackpad Apple Magic Keyboard til iPad Air 10,9"/11" (dansk)
2.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med trackpad Apple Magic Keyboard til iPad Air 10,9"/11" (dansk)
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.455 kr2.455 krKøb
2Proshop DK2.493 kr2.493 krKøb
3Dustin DK2.744 kr2.830,25 krKøb
4Ultrashop2.889 kr2.889 krKøb
5Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
6Vivas DK2.919 kr2.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 2.024 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 2.455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.252 kr.

Den nuværende pris på 2.455 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Apple Magic Keyboard Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.455 kr274 kr (13%)
26. maj 20262.181 kr132 kr (6%)
23. maj 20262.049 kr406 kr (17%)
22. maj 20262.455 kr431 kr (21%)
19. maj 20262.024 kr37 kr (2%)
10. apr. 20262.061 kr188 kr (8%)
2. apr. 20262.249 kr37 kr (2%)
17. mar. 20262.286 kr38 kr (2%)
6. feb. 20262.324 kr4 kr (0%)
23. dec. 20252.328 kr29 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret