Gå til hovedindhold

Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195950087130
Pris fra 3.749 krtil 4.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 750 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3749 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 256 GB, sølv
3.749 kr
Til butik
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 256 GB, sølv billede

Produktinformation

"11" iPad kan nu mere end nogensinde før med den superhurtige A16-chip, Liquid Retina-skærm,1 avancerede kameraer, hurtig Wi-Fi 6, USB-C-stik og fire flotte farver. Med iPad kan du være kreativ og produktiv, holde forbindelsen og få ting fra hån

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195950087130
Varenr.: 51317
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple iPad A16 Wi-Fi 11" 256GB
3.949 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11” Wifi 256 GB - Sølv
3.989 kr
Til butik
Apple iPad 11” Wifi 256 GB - Sølv billede

Produktinformation

Liquid Retina-skærmen på 11 tommer giver Apple iPad 11 tommer Wifi 256 GB - Sølv et stort, klart arbejdsområde, der stadig er nemt at have med i tasken. Med 256 GB lagerkapacitet er der plads til apps, filer, billeder og videoer, uden at du hele tiden behøver at rydde op. Apple iPad 11 tommer Wifi 256 GB - Sølv er velegnet til tegning, notetagning, underholdning og produktivitet. Tegning og notetagning med god skærmplads Den 11 tommer store skærm giver dig et behageligt arbejdsområde, når du tegner eller skriver noter. Det gør det nemmere at arbejde med detaljer og have flere elementer synlige på én gang, uanset om du skitser, laver håndskrevne noter eller kommenterer dokumenter. Underholdning og produktivitet samlet ét sted Med 256 GB lagerkapacitet kan du have både underholdning og arbejdsrelateret indhold liggende direkte på din iPad. Det betyder, at du kan gemme serier, film, præsentationer og dokumenter lokalt, så du ikke altid er afhængig af en internetforbindelse. WiFi til online arbejde og streaming WiFi-forbindelsen gør det nemt at være online til møder, mail og samarbejde, samtidig med at du kan streame film, serier og musik. Når du er på et trådløst netværk, har du adgang til både cloud-tjenester og online indhold direkte fra din iPad.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: A3354
EAN: 0195950087130
Varenr.: 12034
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 256GB - Silver
3.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv
3.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple iPad A16 Wi-Fi 11 256GB
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk3.749 kr3.749 krKøb
2CompuMail DK3.949 kr3.949 krKøb
3Av-Cables DK3.989 kr3.989 krKøb
4Proshop DK3.999 kr3.999 krKøb
5Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
6Ultrashop4.499 kr4.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.749 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 3.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.848 kr.

Den nuværende pris på 3.749 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20263.749 kr80 kr (2%)
18. maj 20263.829 kr36 kr (1%)
17. maj 20263.865 kr36 kr (1%)
12. maj 20263.829 kr59 kr (2%)
11. maj 20263.888 kr59 kr (2%)
8. maj 20263.829 kr24 kr (1%)
7. maj 20263.805 kr24 kr (1%)
29. apr. 20263.829 kr24 kr (1%)
27. apr. 20263.805 kr24 kr (1%)
4. apr. 20263.829 kr59 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret