Gå til hovedindhold

Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå

LogitechMobiltelefon – tilbehørEAN: 5099206107656
Pris fra 1.018 krtil 1.619 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 601 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 941 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1018 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Combo Touch for iPad 10.9'' (10th gen), Oxford Grey (Nordic)
1.018 kr
Til butik
Combo Touch for iPad 10.9'' (10th gen), Oxford Grey (Nordic) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920-011440
EAN: 5099206107656
Varenr.: 9250485
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.019 kr
Til butik
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) billede

Produktinformation

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - oxford-grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation); iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-011440
EAN: 5099206107656
Varenr.: 1000841317
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå
1.032 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Combo Touch for iPad 10.9'' (10th gen), Oxford Grey (Nordic)
1.156 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech iPad 10,9" / 11" Combo Touch Tastaturcover (oxford grey)
1.158 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur til iPad - Logitech Combo Touch med trackpad, nordisk, oxford-grå (10,9” iPad 10. gen.)
-22%1.169 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur til iPad - Logitech Combo Touch med trackpad, nordisk, oxford-grå (10,9” iPad 10. gen.)
-22%1.189 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse 16-niveau Kablet Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
1.299 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Combo Touch - Tastatur Og Trackpad Til Ipad - 10th Gen - Nordic
1.419,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Combo Touch Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grå
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.018 kr1.018 krKøb
2CompuMail DK1.019 kr1.019 krKøb
3Proshop DK1.032 kr1.032 krKøb
4Teknikproffset DK1.156 kr1.215 krKøb
5Komplett DK1.158 kr1.158 krKøb
6Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
7Vivas DK1.189 kr1.258 krKøb
8Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
9Gucca.dk1.419,95 kr1.419,95 krKøb
10Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 941 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 1.158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.054 kr.

Den nuværende pris på 1.018 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Logitech Combo Touch for iPad 10.9" (10th gen) - Oxford Grey - ND - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.018 kr29 kr (3%)
22. maj 2026989 kr29 kr (3%)
21. maj 20261.018 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.019 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.018 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.019 kr17 kr (2%)
25. apr. 20261.036 kr3 kr (0%)
8. apr. 20261.039 kr2 kr (0%)
1. apr. 20261.037 kr1 kr (0%)
28. mar. 20261.038 kr43 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret