Gå til hovedindhold

Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195950087369
Pris fra 3.989 krtil 4.298 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 309 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3989 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11” Wifi 256 GB - Blå
3.989 kr
Til butik
Apple iPad 11” Wifi 256 GB - Blå billede

Produktinformation

Få en fleksibel tablet til underholdning, arbejde, skole, kreativt arbejde og kommunikation med Apple iPad 11 tommer WiFi i blå. Her får du en skærmstørrelse, der er stor nok til film, dokumenter og tegning, men stadig let at have med i tasken. Ipadens 11 tommer Liquid Retina-skærm gør det behageligt at se serier, læse og arbejde med indhold i længere tid ad gangen. Med 256 GB lagerkapacitet er der god plads til apps, spil, skoleopgaver, billeder og kreative projekter, uden at du hele tiden skal rydde op. Skærm der fungerer til både film og opgaver Den 11 tommer store skærm giver et godt overblik, når du arbejder med dokumenter, præsentationer eller skoleopgaver. Samtidig er størrelsen velegnet til underholdning, så du kan se film og serier uden at skærmen føles for lille. Liquid Retina til skarp og behagelig visning Liquid Retina-skærmtypen er udviklet til at vise tekst, billeder og video klart og jævnt. Det betyder, at både små detaljer i grafik og almindelig læsning fremstår tydelige, uanset om du bruger iPad til kreativt arbejde eller kommunikation i hverdagen. Plads til apps, spil og projekter Med 256 GB lagerkapacitet har du mulighed for at installere mange apps og gemme filer direkte på iPad. Det er praktisk, hvis du bruger den til både arbejde, skole og underholdning, eller hvis du arbejder med større kreative projekter, der fylder mere end almindelige dokumenter. Klar til trådløs brug med WiFi WiFi-forbindelsen gør, at du trådløst kan gå på nettet, streame indhold og holde kontakt via mail og beskedtjenester. Når du er på et trådløst netværk, kan du arbejde online, deltage i møder eller undervisning og hente de apps, du har brug for.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
EAN: 0195950087369
Varenr.: 12035
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 256GB - Blue
3.999 kr
Til butik
Apple iPad (A16) 11" Wi-Fi 256GB - Blue billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple A16, 256 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.4 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil USB-C)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MD4H4KN/A
EAN: 0195950087369
Varenr.: 3348701
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå
3.999 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad 11" (A16) Wi-Fi 256 GB, blå
4.298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK3.989 kr3.989 krKøb
2Proshop DK3.999 kr3.999 krKøb
3Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
4INphone.dk4.298 kr4.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå i 141 dage. Laveste pris i perioden er 3.989 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.994 kr.

Den nuværende pris på 3.989 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Apple Ipad 11th Gen (2025) Wi-fi 11 tommer Apple A16 256gb Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20263.989 kr10 kr (0%)
2. apr. 20263.999 kr10 kr (0%)
25. feb. 20263.989 kr10 kr (0%)
13. jan. 20263.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret