Gå til hovedindhold

Gigabyte AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm

GigabyteEAN: 4719331553999
Pris fra 620 krtil 859 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 560 kr 12. maj

Sammenlign priser på AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 620 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aorus WATERFORCE II 240 Vandkøler 1-pack Sort Hvid 120 mm
620 kr
Til butik
Aorus WATERFORCE II 240 Vandkøler 1-pack Sort Hvid 120 mm billede

Produktinformation

AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GP-AORUS WATERFORCE II 240
EAN: 4719331553999
Varenr.: 1001842329
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm
675 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte Aorus Waterforce II 240 køler (sort)
708,99 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til CPU Gigabyte AORUS Waterforce II 240
-23%839 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til CPU Gigabyte AORUS Waterforce II 240
-23%859 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK620 kr620 krKøb
2CS MEGASTORE DK675 kr714 krKøb
3Komplett DK708,99 kr708,99 krKøb
4Boligcenter DK839 kr839 krKøb
5Vivas DK859 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 636 kr.

Den nuværende pris på 620 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026620 kr2 kr (0%)
31. maj 2026622 kr1 kr (0%)
27. maj 2026623 kr1 kr (0%)
23. maj 2026622 kr3 kr (0%)
22. maj 2026625 kr4 kr (1%)
20. maj 2026629 kr14 kr (2%)
18. maj 2026615 kr55 kr (10%)
12. maj 2026560 kr4 kr (1%)
10. maj 2026564 kr50 kr (8%)
6. maj 2026614 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret