Gå til hovedindhold

Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5704924000355
Pris fra 535 krtil 842 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 535 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Alton pendel, opal, Ø35 cm
535 kr
Til butik
Nordlux Alton pendel, opal, Ø35 cm billede

Produktinformation

Brug gyldne toner som kontrast til den nordiske minimalisme. Alton serien skaber en smuk samhørighed mellem det enkle opalhvide glas og de flotte detaljer i børstede messing. De varme metaller er stadigvæk hotte i indretningen og kombinationen af messing...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: opal;gold
Størrelse: 35 cm
EAN: 5704924000355
Varenr.: 4241000357
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Alton pendel, opal, Ø35 cm
569 kr
Til butik
Nordlux Alton pendel, opal, Ø35 cm billede

Produktinformation

Alton pendel med sort OG messing top Smukke pendler med en rigtig fin opal hvid glas-skærm som gør, at lyset spredes dejligt ud i hele rummet. Her får du virkelig meget lampe for dine penge, og så passer størrelserne til flere funktioner i hjemmet. Levere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: opal;gold
Størrelse: 35 cm
EAN: 5704924000355
Varenr.: 4241000357
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Alton pendel, opal, Ø35 cm
595 kr
Til butik
Nordlux Alton pendel, opal, Ø35 cm billede

Produktinformation

Smuk enkel pendel i opalhvidt glas Brug gyldne toner som kontrast til den nordiske minimalisme. Alton serien skaber en smuk samhørighed mellem det enkle opalhvide glas og de flotte detaljer i børstede messing. De varme metaller er stadigvæk hotte i indret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: opal;gold
Størrelse: 35 cm
EAN: 5704924000355
Varenr.: 4241000357
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Alton pendel, opal, Ø35 cm
609 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Alton 35 pendel E27, hvid
-33%675 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde
-26%740 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Alton 35 pendel, hvid
842 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl535 kr535 krKøb
2LampeGuru.dk569 kr569 krKøb
3BilligVVS DK595 kr595 krKøb
4Greenline609 kr609 krKøb
5Lamper.dk675 kr675 krKøb
6Lampemesteren DK740 kr740 krKøb
7Proshop DK842 kr881 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 718 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 613 kr.

Den nuværende pris på 535 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Alton 35 Pendel White Nordlux - Køkken - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026535 kr34 kr (6%)
24. maj 2026569 kr20 kr (3%)
23. maj 2026589 kr20 kr (4%)
13. maj 2026569 kr34 kr (6%)
12. maj 2026535 kr34 kr (6%)
11. maj 2026569 kr34 kr (6%)
24. apr. 2026535 kr34 kr (6%)
23. apr. 2026569 kr34 kr (6%)
2. mar. 2026535 kr104 kr (16%)
1. mar. 2026639 kr104 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret