Gå til hovedindhold

Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle

NordluxLamperEAN: 5701581416987
Pris fra 379 krtil 506 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 12. maj

Sammenlign priser på Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Alton bordlampe, messing
379 kr
Til butik
Nordlux Alton bordlampe, messing billede

Produktinformation

Messing bordlampe med hvid glaskugle En super dekorativ og fin bordlampe i en god størrelse til at stille på en reol eller det lille sidebord. En dejlig farvekombination i det fine messing og det opal hvide glas. En bordlampe som ikke bare er flot, men so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: white, brass
Størrelse: 290x200 mm
EAN: 5701581416987
Varenr.: 4244416980
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordlux Alton bordlampe, E14, 15W, messing, 29 cm, Nordlux
385 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Alton bordlampe, messing
385 kr
Til butik
Nordlux Alton bordlampe, messing billede

Produktinformation

Alton bordlampe i opalhvidt glas og messing stativ Brug gyldne toner som kontrast til den nordiske minimalisme. Alton serien skaber en smuk samhørighed mellem det enkle opalhvide glas og de flotte detaljer i børstede messing. De varme metaller er stadigvæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: white, brass
Størrelse: 290x200 mm
EAN: 5701581416987
Varenr.: 4244416980
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Alton bordlampe, messing
399 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle
-26%444 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Alton 20 bordlampe, messing
506 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk379 kr379 krKøb
2WATTOO.DK385 kr385 krKøb
3BilligVVS DK385 kr385 krKøb
4Greenline399 kr399 krKøb
5Lampemesteren DK444 kr473 krKøb
6Proshop DK506 kr545 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle

PriceData har fulgt prisen på Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle i 111 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 410 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Alton Bordlampe White Nordlux - Stue - Moderne - Glas - Kugle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026379 kr10 kr (3%)
24. maj 2026369 kr16 kr (4%)
23. maj 2026385 kr16 kr (4%)
13. maj 2026369 kr18 kr (5%)
12. maj 2026351 kr28 kr (7%)
11. maj 2026379 kr28 kr (8%)
24. apr. 2026351 kr28 kr (7%)
23. apr. 2026379 kr28 kr (8%)
16. apr. 2026351 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026352 kr58 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret