Gå til hovedindhold

Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5704924016912
Pris fra 629 krtil 831 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568 kr 3. maj

Sammenlign priser på Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Ara To-Go Hvid Batterilampe
629 kr
Til butik
Nordlux Ara To-Go Hvid Batterilampe billede

Produktinformation

Nordlux Ara To-Go Hvid Batterilampe Denne lille, bærbare bordlampe, Ara, er perfekt til at oplyse din balkon eller terrasse på de varme sommernætter. Lampen har et sødt, kegleformet design med bløde læderdetaljer. Den er let at have med, så du kan stille den lige der, hvor du har brug for den. Skab den perfekte belysning med den indbyggede dæmperfunktion og op til 80 timers batterilevetid. Batteridrevet Velegnet til indendørs og udendørs brug Kan dæmpes via touch-knap Op til 80 tim...

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Batterilampe
Vægt: 1g
Artikel nr.: 2318245001
EAN: 5704924016912
Varenr.: 2353695
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Ara To-Go genopladelig udendørs bordlampe, hvid
629 kr
Til butik
Nordlux Ara To-Go genopladelig udendørs bordlampe, hvid billede

Produktinformation

Genopladelig bordlampe som kan tåle at stå ude Glæd dig over denne stilfulde og dekorative bordlampe af høj kvalitet, der skaber en behagelig belysning perfekt til både hygge og til at oplyse måltider eller andre aktiviteter ved havebordet. Med sin genopl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: white
Størrelse: height:292 mm;width:197 mm;diameter:197 mm
EAN: 5704924016912
Varenr.: 4248016917
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ara To-Go genopladelig udendørs bordlampe, hvid
669 kr
Til butik
Nordlux Ara To-Go genopladelig udendørs bordlampe, hvid billede

Produktinformation

Genopladelig bordlampe i en smukt design Flot og dekorativ genopladelig bordlampe lavet i en god kvalitet med et dejligt lys som er godt til både hygge og til oplysning af maden (eller andet) på havebordet. Den er let at bruge igen og igen, da den er geno...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs bordlamper
Farve: white
Størrelse: height:292 mm;width:197 mm;diameter:197 mm
EAN: 5704924016912
Varenr.: 4248016917
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Ara To-Go genopladelig udendørs bordlampe, hvid
669 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ara To-Go genopladelig udendørs bordlampe, hvid
675 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Ara To-Go genopladelig udendørs bordlampe, hvid
709 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ara To-Go batterilampe, hvid
-28%719 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde
-26%740 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Ara To-Go 2 batterilampe, hvid
831 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK629 kr629 krKøb
2LavprisEl629 kr629 krKøb
3LampeGuru.dk669 kr669 krKøb
4LavprisVVS669 kr669 krKøb
5BilligVVS DK675 kr675 krKøb
6Greenline709 kr709 krKøb
7Lamper.dk719 kr719 krKøb
8Lampemesteren DK740 kr740 krKøb
9Proshop DK831 kr870 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 660 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 630 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Ara To-Go 2 Portable Bordlampe IP54 White Nordlux - Altan - Aluminium - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026629 kr61 kr (11%)
3. maj 2026568 kr61 kr (10%)
20. mar. 2026629 kr61 kr (11%)
28. feb. 2026568 kr8 kr (1%)
14. feb. 2026560 kr29 kr (5%)
10. feb. 2026589 kr70 kr (11%)
7. feb. 2026659 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026660 kr1 kr (0%)
1. feb. 2026659 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026660 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret