Gå til hovedindhold

Dell Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184821374
Pris fra 3.755 krtil 4.849 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.094 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.313 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3755 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty
3.755 kr
Til butik
Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: GAME-AW2524HF
EAN: 5397184821374
Varenr.: 20122078
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
25" Dell Alienware AW2524HF - 1920x1080 (FHD) - 500Hz - IPS
3.755 kr
Til butik
25" Dell Alienware AW2524HF - 1920x1080 (FHD) - 500Hz - IPS billede

Produktinformation

Alienware AW2524HF gaming-monitor kombinerer et Fast IPS-panel med adaptive-sync for flydende, kompetitivt gameplay og lav latenstid i billedet. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 500Hz Paneltype: Fast IPS Tilslutning: 1x HDMI, 2x DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; AMD FreeSync Premium; HDR; 1 ms grå-til-grå responstid Adaptive sync, HDR og det responsive panel reducerer screen tearing og leverer ensartede farver samt glidende bevægelser til kompetitive spillere.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GAME-AW2524HF
EAN: 5397184821374
Varenr.: 3209184
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alienware 500Hz Gaming Monitor AW2524HF 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 480Hz
3.819 kr
Til butik
Alienware 500Hz Gaming Monitor AW2524HF 25" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 480Hz billede

Produktinformation

Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: GAME-AW2524HF
EAN: 5397184821374
Varenr.: 1001665498
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Alienware Aw2524hf 24.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 500hz
4.749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Alienware 500Hz Gaming Monitor AW2524HF 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 480Hz
4.849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.755 kr3.755 krKøb
2Proshop DK3.755 kr3.755 krKøb
3CompuMail DK3.819 kr3.819 krKøb
4Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb
5Ultrashop4.849 kr4.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

PriceData har fulgt prisen på Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.999 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 3.755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.402 kr.

Den nuværende pris på 3.755 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Alienware AW2524HF - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 480 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, 2xDisplayPort - Dark Side of the Moon - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.755 kr86 kr (2%)
28. maj 20263.669 kr9 kr (0%)
25. maj 20263.660 kr69 kr (2%)
24. maj 20263.729 kr7 kr (0%)
23. maj 20263.722 kr10 kr (0%)
20. maj 20263.732 kr5 kr (0%)
17. maj 20263.727 kr5 kr (0%)
16. maj 20263.732 kr8 kr (0%)
15. maj 20263.724 kr8 kr (0%)
14. maj 20263.732 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret