Gå til hovedindhold

Dell Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184821640
Pris fra 6.703 krtil 9.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.316 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.299 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6703 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Dell Alienware AW3225QF - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED
6.703 kr
Til butik
32" Dell Alienware AW3225QF - 3840x2160 (4K) - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

Alienware AW3225QF OLED kurvet gamingmonitor leverer ultrahurtige HDR-billeder til kompetitivt og immersiv gameplay. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; NVIDIA G-SYNC Compatible; Dolby Vision; DisplayHDR 400 True Black; AlienFX belysning; Anti-reflekterende belægning Høj kontrast, hurtig responstid og HDR-dybde giver flydende, farvenøjagtige billeder, som øger inlevelse og konkurrenceevne for gamere og kreative brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GAME-AW3225QF
EAN: 5397184821640
Varenr.: 3247187
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alienware 32 Gaming Monitor AW3225QF 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz
7.263 kr
Til butik
Alienware 32 Gaming Monitor AW3225QF 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32" (31.62" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3-års Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange (Inklusive ejerskab for OLED-indebrænding)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: GAME-AW3225QF
EAN: 5397184821640
Varenr.: 1002330658
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty
7.554 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Alienware Aw3225qf 32 tommer 3840 × 2160pixels Oled 16:9 240hz
8.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Alienware 32 Gaming Monitor AW3225QF 32 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 240Hz
9.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.703 kr6.703 krKøb
2CompuMail DK7.263 kr7.263 krKøb
3CS MEGASTORE DK7.554 kr7.554 krKøb
4Dustin DK8.124 kr8.210,25 krKøb
5Ultrashop9.019 kr9.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

PriceData har fulgt prisen på Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty i 183 dage. Laveste pris i perioden er 5.699 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 7.572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.943 kr.

Den nuværende pris på 6.703 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Alienware AW3225QF - OLED-monitor - gaming - kurvet - 32 (31.62 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20266.703 kr704 kr (10%)
1. jun. 20267.407 kr72 kr (1%)
31. maj 20267.479 kr36 kr (0%)
29. maj 20267.443 kr36 kr (0%)
27. maj 20267.479 kr180 kr (2%)
26. maj 20267.299 kr36 kr (0%)
25. maj 20267.335 kr144 kr (2%)
24. maj 20267.479 kr92 kr (1%)
23. maj 20267.571 kr35 kr (0%)
22. maj 20267.536 kr36 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret