Gå til hovedindhold

Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå

AlfiTermoflaskerEAN: 4002458476426
Pris fra 199 krtil 329 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alfi kugle termokande - Mat Indigoblå - 0,94 L
199 kr
Til butik
Alfi kugle termokande - Mat Indigoblå - 0,94 L billede

Produktinformation

Kugle termokande fra Alfi - mat indigoblå - 0,94 liter. Den klassiske kuglekande er designet af Ole Palsby i 1985, der navngav den Modern Classic No. 1. Kuglekanden er verdens mest solgte termokandedesign, og den har vundet adskillige priser og er

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi kugle termokande
EAN: 4002458476426
Varenr.: 4002458476426
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alfi Kugle termokande (mat indigoblå ) 0,94 L
225 kr
Til butik
Alfi Kugle termokande (mat indigoblå ) 0,94 L billede

Produktinformation

Den klassiske kuglekande er designet af Ole Palsby i 1985, der navngav den Modern Classic No. 1. Kuglekanden er verdens mest solgte termokandedesign, og den har vundet adskillige priser og er udstillet på Museum of Modern Art (MOMA) i New York. I dag frem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi kugle termokande
EAN: 4002458476426
Varenr.: 4002458476426
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
alfi Sphere jug indigo blue 0.94 liter
236 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå
-23%269 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi KUGLE Termokande 0,94 Liter - Blå
295 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi Kulan termokande 0,94 L Frost indigoblå
-14%300 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Termokande Alfi kugle, 0,94 L, indigoblå
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HvidevareShoppen.dk199 kr199 krKøb
2Kai Berntsen ApS225 kr225 krKøb
3Proshop DK236 kr275 krKøb
4Rikki Tikki Shop269 kr269 krKøb
5Home Feeling295 kr295 krKøb
6KitchenTime DK300 kr349 krKøb
7CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå

PriceData har fulgt prisen på Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå i 85 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost indigoblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026199 kr26 kr (12%)
31. maj 2026225 kr26 kr (13%)
23. maj 2026199 kr26 kr (12%)
22. maj 2026225 kr26 kr (13%)
28. apr. 2026199 kr26 kr (12%)
11. mar. 2026225 kr40 kr (22%)
9. mar. 2026185 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret