Gå til hovedindhold

Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP)

AlfiTermoflaskerEAN: 4002458457326
Pris fra 199 krtil 329,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 130,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Alfi kugle termokande - Frost Hvid - 0,94 L
199 kr
Til butik
Alfi kugle termokande - Frost Hvid - 0,94 L billede

Produktinformation

Termokande Alfi kugle - Frost Hvid - 0,94 L Den klassiske kuglekande er designet af Ole Palsby i 1985, der navngav den Modern Classic No. 1. Kuglekanden er verdens mest solgte termokandedesign, og den har vundet adskillige priser og er udstillet på Museu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi kugle termokande
EAN: 4002458457326
Varenr.: 4002458457326
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost hvid
-36%225 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Alfi - Kugle Termokande 0,94 liter Frost hvid billede

Produktinformation

Den klassiske kuglekande er designet af Ole Palsby i 1985, der navngav den Modern Classic No. 1. Kuglekanden er verdens mest solgte termokandedesign, og den har vundet adskillige priser og er udstillet på Museum of Modern Art (MOMA) i New York. I dag frem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Farve: Hvid
EAN: 4002458457326
Varenr.: AL16541
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Alfi Kugle termokande (mat hvid) 0,94 L
225 kr
Til butik
Alfi Kugle termokande (mat hvid) 0,94 L billede

Produktinformation

Alfi - Kugle termokande - Hvid, 0,94 liter. Den klassiske kuglekande er designet af Ole Palsby i 1985, der navngav den Modern Classic No. 1. Kuglekanden er verdens mest solgte termokandedesign, og den har vundet adskillige priser og er udstillet på Mus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Alfi
Kategori: Alfi kugle termokande
EAN: 4002458457326
Varenr.: 4002458457326
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thuesen Jensen Alfi - Kugle Thermos​ - Frozen White (0115 012 094)
232 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP)
268 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi Kulan termokande 0,94 L Frost hvid
-20%279,96 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alfi KUGLE Termokande 0,94 Liter - Hvid
295 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Alfi - Kugle Termokande - Frost Hvid
329,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HvidevareShoppen.dk199 kr199 krKøb
2Rikki Tikki Shop225 kr225 krKøb
3Kai Berntsen ApS225 kr225 krKøb
4Proshop DK232 kr271 krKøb
5CS MEGASTORE DK268 kr307 krKøb
6KitchenTime DK279,96 kr328,96 krKøb
7Home Feeling295 kr295 krKøb
8Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP)

PriceData har fulgt prisen på Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP) i 86 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Alfi 0115.012.094, Kande, 0,94 L, Hvid, Glas, Polypropylen (PP), Rund, Polypropylen (PP) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026199 kr26 kr (12%)
22. maj 2026225 kr26 kr (13%)
28. apr. 2026199 kr26 kr (12%)
27. mar. 2026225 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026224 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026225 kr40 kr (22%)
9. mar. 2026185 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret