Gå til hovedindhold

Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja

AkygaComputer – strømforsyningerEAN: 5901720132147
Pris fra 258 krtil 286 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 22. maj

Sammenlign priser på Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Akyga Pro Series AK-I1-200 200Watt
258 kr
Til butik
Akyga Pro Series AK-I1-200 200Watt billede

Produktinformation

Akyga Pro Series AK-I1-200 - Strømforsyning (intern) - ITX - AC 230 V - 200 watt - PFC - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Akyga
Artikel nr.: AK-I1-200
EAN: 5901720132147
Varenr.: 993960278
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja
286 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK258 kr258 krKøb
2Proshop DK286 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja

PriceData har fulgt prisen på Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja i 179 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 278 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Akyga Pro Series Strømforsyning - 200 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Ja de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026258 kr1 kr (0%)
22. maj 2026257 kr1 kr (0%)
15. maj 2026258 kr1 kr (0%)
14. maj 2026257 kr1 kr (0%)
10. maj 2026258 kr1 kr (0%)
9. maj 2026259 kr1 kr (0%)
8. maj 2026258 kr1 kr (0%)
6. maj 2026257 kr28 kr (10%)
5. maj 2026285 kr4 kr (1%)
20. apr. 2026281 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret