Gå til hovedindhold

LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

Pris fra 395 krtil 398 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 7. maj

Sammenlign priser på LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 395 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 Strømforsyning 550Watt
395 kr
Til butik
LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 Strømforsyning 550Watt billede

Produktinformation

LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 550 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC6550B-SI V3.1
EAN: 4262443280661
Varenr.: 1002913135
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified
398 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK395 kr395 krKøb
2Proshop DK398 kr437 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

PriceData har fulgt prisen på LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified i 185 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 395 kr.

Den nuværende pris på 395 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for LC Power Integrator Pro Series LC6550B-SI V3.1 - power supply - 550 Watt Strømforsyning - 550 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026395 kr3 kr (1%)
12. maj 2026398 kr1 kr (0%)
9. maj 2026399 kr37 kr (10%)
7. maj 2026362 kr16 kr (4%)
29. apr. 2026378 kr5 kr (1%)
16. apr. 2026373 kr19 kr (5%)
10. apr. 2026392 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026394 kr10 kr (3%)
28. mar. 2026384 kr9 kr (2%)
13. feb. 2026393 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret