Gå til hovedindhold

LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort

Pris fra 367 krtil 558 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 367 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 Strømforsyning 800Watt
367 kr
Til butik
LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 Strømforsyning 800Watt billede

Produktinformation

LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC6850B-SI V3.1
EAN: 4262443280692
Varenr.: 1002913140
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort
406 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LC-Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - ATX strømforsyning 800 W, 80 PLUS Bronze
-34%439 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LC-Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - ATX strømforsyning 800 W, 80 PLUS Bronze billede

Produktinformation

LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sortGenereltEnhedstype: Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - internFarve: SortPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 3.1Strømenhed80 PLUS certificering: 80 PLUS BronzeDetaljer om strømudgangskonnektorer: 3 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion | 1 x strøm 8 pin EPS12 V med aftagelig 4 pin ATX12V sektion | 4 x 15 pin Serial ATA strøm | 1 x 16 pin PCI Express strøm med aftagelig 4 pinEffektivitet: 85%Indgangspænding: AC 100-240 VNødvendig frekvens: 50 - 60 HzOutput Current: +3.3V - 20 A | +5V - 20 A | +12V - 70.8 A | -12V - 0.4 A | +5VSB - 2.5 AStrømkapacitet: 800 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 VDiverseEgenskaber: Beskyttelse mod overstrømoverspændingsbeskyttelseoverbelastningsbeskyttelsekortslutnings beskyttelsebeskyttelse mod overophedningDC-DC teknologiKølesystem: 135 mm ventilatorOverensstemmelsesstandarder: TUVMål og vægtBredde: 15 cmDybde: 15 cmHøjde: 8.6 cmMål & vægt (forsendelse)

Produktspecifikationer

Mærke: LC-Power
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 2.09g
EAN: 4262443280692
Varenr.: 2106975
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LC-Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - ATX strømforsyning 800 W, 80 PLUS Bronze
-33%459 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 Strømforsyning 800Watt
469 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - power supply - 800 Watt Strømforsyning - 800 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified
558 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK367 kr367 krKøb
2CS MEGASTORE DK406 kr445 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Vivas DK459 kr528 krKøb
5Ultrashop469 kr469 krKøb
6Proshop DK558 kr597 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort

PriceData har fulgt prisen på LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort i 107 dage. Laveste pris i perioden er 367 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 367 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for LC Power Integrator Pro Series LC6850B-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 800 Watt - aktiv PFC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026367 kr7 kr (2%)
21. maj 2026374 kr8 kr (2%)
14. maj 2026382 kr10 kr (3%)
7. maj 2026392 kr77 kr (16%)
6. maj 2026469 kr26 kr (5%)
27. apr. 2026495 kr40 kr (9%)
25. apr. 2026455 kr13 kr (3%)
21. apr. 2026442 kr13 kr (3%)
20. apr. 2026455 kr14 kr (3%)
19. apr. 2026441 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret