Gå til hovedindhold

Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrEAN: 7040664200425
Pris fra 1.039 krtil 1.463 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 424 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1039 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo WiFi Panelovn Low 600W (hvidt)
1.039 kr
Til butik
Adax Neo WiFi Panelovn Low 600W (hvidt) billede

Produktinformation

Adax Neo WiFi Panelovn Low 600W (hvidt) - WiFi, Adax WiFi App, længde 100,5 cm, 7-11m2 - Klima & varme Varmepaneler

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Klima & varme
Artikel nr.: 420042
EAN: 7040664200425
Varenr.: 1312294
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 9 m²
1.099 kr
Til butik
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 9 m² billede

Produktinformation

Diskret opvarmning med indbygget Wi-Fi styring Endnu en favorit fra Adax er kommet på markedet, nemlig den populære Adax Neo, nu som varmeliste med Wi-fi styring og digitalt display. Som vi kender fra Adax Neo er varmelisten holdt i et minimalisk og tyndt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 1005 x 210 x 87 mm
EAN: 7040664200425
Varenr.: 4278420042
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 9 m²
1.099 kr
Til butik
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 9 m² billede

Produktinformation

En forening af elegance og effektivitet Forøg komforten i dit hjem med Adax Neo NL el-radiator med termostat. Denne elegante og moderne opvarmningsløsning forbedrer ikke kun æstetikken i dit rum, men bringer også energieffektiv varme til dit hjem. Forbru...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 1005 x 210 x 87 mm
EAN: 7040664200425
Varenr.: 4278420042
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop
1.136 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 9 m²
1.195 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VARMELISTE NEO L 06 KWT HVID 230V
1.274,45 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo L el-radiator med termostat og WiFi 600W/230V, hvid, 9 m²
1.315 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Varmeliste Neo L 06 KWT, 600W 230V med WiFi, hvid
1.463 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.039 kr1.039 krKøb
2Greenline1.099 kr1.099 krKøb
3CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
4Elvvs.dk1.136 kr1.136 krKøb
5BilligVVS DK1.195 kr1.195 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.274,45 kr1.274,45 krKøb
7LavprisVVS1.315 kr1.315 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.463 kr1.463 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop i 183 dage. Laveste pris i perioden er 935 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.080 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.028 kr.

Den nuværende pris på 1.039 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Adax Varmeliste NEO L06KWT med Wifi 230v 600w hvid, (HxB) 208x1005mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 20261.039 kr40 kr (4%)
5. mar. 2026999 kr64 kr (7%)
8. feb. 2026935 kr104 kr (10%)
7. feb. 20261.039 kr104 kr (11%)
5. feb. 2026935 kr104 kr (10%)
4. feb. 20261.039 kr104 kr (11%)
1. feb. 2026935 kr104 kr (10%)
24. jan. 20261.039 kr41 kr (4%)
22. jan. 20261.080 kr41 kr (4%)
20. jan. 20261.039 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret