Gå til hovedindhold

Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop

AdaxEludstyrEnergibesparendeHjemmevarmeEAN: 7040666600063

Adax Neo Basic NL06 KDT elradiator med 600W effekt og digital termostat. Smart dag/nat regulering sparer op til 20% energi. Perfekt til 9m². Læs mere

Pris fra 599 krtil 1.186,25 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 587,25 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Adax Neo Basic Panel Ovn Low 600W (hvid)
-25%599 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo Basic NL el-radiator med termostat 600W/230V, hvid, 9 m²
775 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ADAX Neo Basic NL 06 Elvarmeliste med digital termostat - 600 W / 230 V
802 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adax varmeliste NEO NL06 KDT, 600W, 230V, hvid
803 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Adax Neo Basic NL el-radiator med termostat 600W/230V, hvid, 9 m²
809 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Basic NL el-radiator med termostat 600W/230V, hvid, 9 m²
809 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Adax NEO Listeovn med digital termostat 600W 230V
823,47 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Adax NEO Listeovn med digital termostat 600W 230V
823,47 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop
883 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Liste Elradiator 600W 230V, 200x870x80 mm, Hvid
890 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Varmeliste nl 06 kdt hvid 230v
893,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adax Neo Basic NL el-radiator med termostat 600W/230V, hvid, 9 m²
909 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Neo Liste Nl06Kdt 600W 230V, 200x870x80mm, Hvid
1.186,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK599 kr599 krKøb
2BilligVVS DK775 kr775 krKøb
3CS MEGASTORE DK802 kr841 krKøb
4WATTOO.DK803 kr803 krKøb
5CompletVVS809 kr809 krKøb
6LavprisVVS809 kr809 krKøb
7EL-GROSSISTEN823,47 kr823,47 krKøb
8EL-NETSALG823,47 kr823,47 krKøb
9Elvvs.dk883 kr883 krKøb
10Proshop DK890 kr929 krKøb
11MaintainIt893,75 kr893,75 krKøb
12Greenline909 kr909 krKøb
13vvsfittings.dk1.186,25 kr1.186,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Adax Neo Basic NL06 KDT elradiator

Adax

Adax Neo Basic NL06 KDT elradiator med 600W effekt og digital termostat. Smart dag/nat regulering sparer op til 20% energi. Perfekt til 9m².

• elradiator
• varmeliste
• elvarme
• adax neo
• varmepanel
• el-radiator
• digital termostat
• Hjemmevarme
• Energibesparende

Beskrivelse

Adax Neo Basic NL06 KDT er en elegant elradiator med 600W effekt, designet til rum på op til 9m². Den er udstyret med digital termostat og indbygget dag- og natregulering, som automatisk justerer temperaturen og sparer op til 20% på opvarmningsomkostningerne. Radiatoren har et slankt, moderne design med hvid overflade og diskrete betjeningsknapper. Den leveres med 1,3m kabel og stikprop, så den er klar til øjeblikkelig brug. Med IP20-klassificering er den sikker til brug i alle opholdsrum, og 5 års garanti sikrer pålidelig drift gennem mange år.

Specifikationer

areal:9 m²
farve:Hvid RAL 9016
vaegt:3,8 kg
effekt:600W
garanti:5 år
ip_klasse:IP20
materiale:Stål
spaending:230V
termostat:Digital
stoerrelse:200 x 870 x 90 mm
kabel_laengde:1,3 m
energibesparelse:Op til 20% med dag/nat funktion
isolationsklasse:Klasse I
temperatur_interval:5-35°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor meget kan jeg spare med dag/nat funktionen?

Med den indbyggede dag- og natregulering kan du spare op til 20% på opvarmningsomkostningerne sammenlignet med traditionelle bimetal-termostater.

Hvor stort et rum kan radiatoren opvarme?

Adax Neo Basic NL06 KDT er dimensioneret til rum på op til 9 m² ved normal lofthøjde og isolation.

Er radiatoren sikker at bruge i alle rum?

Ja, med IP20-klassificering er den godkendt til brug i alle tørre opholdsrum. Den har også overophedningsbeskyttelse for ekstra sikkerhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop i 183 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 771 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Adax Varmeliste NEO NL06KDT 230v 600w hvid, (HxB) 180x870mm, med ledning og stikprop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026599 kr176 kr (23%)
3. maj 2026775 kr24 kr (3%)
2. maj 2026799 kr24 kr (3%)
24. apr. 2026775 kr24 kr (3%)
23. apr. 2026799 kr24 kr (3%)
10. apr. 2026775 kr2 kr (0%)
5. apr. 2026773 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026774 kr25 kr (3%)
14. mar. 2026749 kr25 kr (3%)
13. mar. 2026774 kr25 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret