Gå til hovedindhold

Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens

AcerProjektorerEAN: 4711474438676
Pris fra 6.026 krtil 6.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 693 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.847 kr 20. maj

Sammenlign priser på Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6026 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer PD1520Us DLP-projektor Full HD
6.026 kr
Til butik
Acer PD1520Us DLP-projektor Full HD billede

Produktinformation

Acer PD1520Us - DLP-projektor - LED - 500 ANSI lumens - 16:9 - 1080p - ultrakort kast objektiv - 802.11ac trådløs/Miracast/AirPlay

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: MR.JYE11.003
EAN: 4711474438676
Varenr.: 1003487743
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer PD1520Us interaktiv DLP LED-projektor med ultrakort kastelængde 500 ANSI-lumen
6.145 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens
6.562 kr
Til butik
Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor leverer Full HD 1080p-billeder med 500 ANSI lumens, et ultra-kortkaste objektiv og trådløs streaming via 802.11ac, Miracast og AirPlay. Acer Projektor PD1520Us er en bærbar LED-projektor til biograf- og multimediepræsentationer, designet til at levere et stort billede fra minimal afstand, samtidig med at den tilbyder indbygget lyd samt fleksibel kablet og trådløs tilslutning. Oprindelig opløsning 1920 x 1080 med 16:9-format Ultra-kortkaste objektiv med lodret keystone-korrektion Understøttelse af 16,7 millioner farver (24-bit) Integrerede højttalere med 3 W udgang pr. kanal HDMI, USB (strøm Type A) og 3,5 mm lyd ud Bluetooth 5.0 samt understøttelse af AirPlay og Miracast Bygget til kompakte rum kombinerer den nem placering med klare billeder og praktisk streaming til daglig underholdning og præsentationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Projektor
Artikel nr.: MR.JYE11.003
EAN: 4711474438676
Varenr.: 3426333
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Acer PD1520Us DLP-projektor 1080p med ultrakort kast og LED
-17%6.699 kr
Før 8.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer PD1520Us DLP-projektor 1080p med ultrakort kast og LED
-17%6.719 kr
Før 8.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.026 kr6.026 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.145 kr6.145 krKøb
3Proshop DK6.562 kr6.562 krKøb
4Boligcenter DK6.699 kr6.699 krKøb
5Vivas DK6.719 kr6.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens i 184 dage. Laveste pris i perioden er 4.847 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 6.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.056 kr.

Den nuværende pris på 6.026 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Acer Projektor PD1520Us - DLP projector - ultra short-throw - 802.11ac wireless / Miracast / AirPlay - 500 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.026 kr23 kr (0%)
28. maj 20266.049 kr1 kr (0%)
26. maj 20266.050 kr24 kr (0%)
25. maj 20266.074 kr24 kr (0%)
24. maj 20266.098 kr66 kr (1%)
23. maj 20266.032 kr23 kr (0%)
22. maj 20266.055 kr1.208 kr (25%)
20. maj 20264.847 kr526 kr (10%)
2. maj 20265.373 kr16 kr (0%)
26. apr. 20265.357 kr50 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret