Gå til hovedindhold

noname 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm

nonameAfløbEAN: 5704747323310
Pris fra 220 krtil 262 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 2. mar.

Sammenlign priser på 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hngselsstift, kobber, 76 mm
220 kr
Til butik
Hngselsstift, kobber, 76 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Mrker Vestjydsk Beslag
EAN: 5704747323310
Varenr.: 277375076
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Hængselstift kobber 76 mm til træ. 30x2mm
223,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm
262 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK220 kr220 krKøb
2vvsfittings.dk223,75 kr223,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK262 kr301 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm

PriceData har fulgt prisen på 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 262 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for 76 mm Hæng.stift t/træ t/kobb. - kobber 30x2mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026220 kr3,75 kr (2%)
26. maj 2026223,75 kr3,75 kr (2%)
23. maj 2026220 kr42 kr (16%)
22. maj 2026262 kr42 kr (19%)
15. maj 2026220 kr5 kr (2%)
11. maj 2026215 kr1 kr (0%)
9. maj 2026216 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026215 kr11 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret