Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincAfløbEAN: 3661587569136
Pris fra 61,35 krtil 75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 13,65 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 9. mar.

Sammenlign priser på VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.35 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC tudstykke til arkitektrende, ZINC NATUR - 76/333 mm
61,35 kr
Til butik
VMZINC tudstykke til arkitektrende, ZINC NATUR - 76/333 mm billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Danner overgang mellem tagrender og nedl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587569136
Varenr.: 15842951889231
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til kvartrund arkitekt tagrende
64 kr
Til butik
VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til kvartrund arkitekt tagrende billede

Produktinformation

Tudstykke til arkitekt tagrende i blank zink effektiv overgang til nedløbsrørDette tudstykke i blank zink er udviklet til at skabe en tæt og stabil overgang mellem din kvartrunde arkitekt tagrende og nedløbsrør. Det passer perfekt til moderne byggerier,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc natur
Størrelse: 333x76 mm
EAN: 3661587569136
Varenr.: 276732042
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur-
66,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM tudstk. 333/76 1/4-rd. - valsblank -Tages ikke retur
71 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til kvartrund arkitekt tagrende
72 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til kvartrund arkitekt tagrende
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN61,35 kr61,35 krKøb
2LavprisVVS64 kr64 krKøb
3vvsfittings.dk66,25 kr66,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
5CompletVVS72 kr72 krKøb
6BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur- i 166 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 66,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 61,35 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for VM zinc tudstykke 333/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202661,35 kr2,02 kr (3%)
10. maj 202659,33 kr4,67 kr (7%)
18. apr. 202664 kr
17. apr. 202664,69 kr
16. mar. 202664 kr5 kr (8%)
9. mar. 202659 kr5,69 kr (9%)
8. mar. 202664,69 kr5,69 kr (10%)
5. feb. 202659 kr7,25 kr (11%)
4. feb. 202666,25 kr7,25 kr (12%)
22. jan. 202659 kr4,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret