Gå til hovedindhold

VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur-

VMAfløbEAN: 3661587310912
Pris fra 200 krtil 1.960 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.760 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198,75 kr 24. apr.

Sammenlign priser på VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur- og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur-
200 kr
Til butik
VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur- billede

Produktinformation

VM Zinc nedførsel 76 mm, Quartz Anvendes mellem tagrende og nedløbsrør Til Zinctagrender og Zincnedløb

Produktspecifikationer

Mærke: VM
Kategori: Nedførsler
EAN: 3661587310912
Varenr.: 276751140
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM nedførsel 76 QZ - -Tages ikke retur
582 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk VMzinc nedførsel Ø 76 mm, quartz-zinc
1.960 kr
Til butik
10 stk VMzinc nedførsel Ø 76 mm, quartz-zinc billede

Produktinformation

Med et QUARTZ-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en flot særegn zinkgrå farve, kan du fremhæve kontraster, tyngdei arkitekturen og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet QUARTZ-ZINC kan med tid forekomme en anelse lysere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587310912
Varenr.: 276751140

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk200 kr200 krKøb
2CS MEGASTORE DK582 kr621 krKøb
3BilligVVS DK1.960 kr1.960 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur- i 179 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 586 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 31% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 66% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for VM Zinc nedførsel 76 mm. Quartz -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026200 kr382 kr (66%)
22. maj 2026582 kr383,25 kr (193%)
24. apr. 2026198,75 kr382,25 kr (66%)
23. apr. 2026581 kr382,25 kr (192%)
28. mar. 2026198,75 kr387,25 kr (66%)
27. mar. 2026586 kr387,25 kr (195%)
22. mar. 2026198,75 kr387,25 kr (66%)
21. mar. 2026586 kr387,25 kr (195%)
6. mar. 2026198,75 kr387,25 kr (66%)
5. mar. 2026586 kr387,25 kr (195%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret