Gå til hovedindhold

3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål

3MRedskaberEAN: 4046719388103
Pris fra 169 krtil 365,44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 196,44 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 6. maj

Sammenlign priser på 3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål
169 kr
Til butik
3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål billede

Produktinformation

3M Peltor Optime II H520A-407-GQ - Ørevarmere - SNR: 31 dB - NRR: 31 dB - polyuretan-skum, ABS plastik, polyvinylklorid (PVC), rustfrit stål - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7000039619
EAN: 4046719388103
Varenr.: 999260829
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Peltor Optime II
175 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peltor Optime II, Grøn, Headset, 31 dB
178 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HØREVÆRN PELTOR OPTIME 2
193,21 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Høreværn Peltor Optime 2
205,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Høreværn peltor optime 2
211,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hrevrn Peltor Optime II, med hovedbjle
224 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
3M Høreværn Peltor Optime 2 passiv med issebøjle
244 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M Optime II Høreværn hovedbøjle SNR 31 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn
365,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK169 kr169 krKøb
2Proshop DK175 kr214 krKøb
3CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
4EL-GROSSISTEN193,21 kr193,21 krKøb
5Billigelogvvs.dk205,5 kr205,5 krKøb
6MaintainIt211,25 kr211,25 krKøb
7WATTOO.DK224 kr224 krKøb
8Elvvs.dk244 kr244 krKøb
9Sikkerhedsgiganten365,44 kr365,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på 3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål i 139 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for 3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for 3M Peltor Optime II H520A-407-GQ Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026169 kr3 kr (2%)
23. maj 2026166 kr1 kr (1%)
6. maj 2026165 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026166 kr13 kr (7%)
26. mar. 2026179 kr13 kr (8%)
17. jan. 2026166 kr13 kr (7%)
16. jan. 2026179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret