Gå til hovedindhold

3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål

3MRedskaberEAN: 4046719387908
Pris fra 142 krtil 253,19 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 111,19 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 141 kr 27. apr.

Sammenlign priser på 3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål
142 kr
Til butik
3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål billede

Produktinformation

3M Peltor Optime I H510A-401-GU - Ørevarmere - SNR: 27 dB - NRR: 27 dB - polyuretan-skum, ABS plastik, polyvinylklorid (PVC), rustfrit stål - gul

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7000039616
EAN: 4046719387908
Varenr.: 999260828
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Peltor Optime I
143 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Høreværn Peltor Optime 1A
-25%152,67 kr
Før 202,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Høreværn Peltor Optime 1A billede

Produktinformation

Dette høreværn er specielt udviklet for at imødekomme behovene for støjreduktion i miljøer såsom lettere industriarbejde. Med en konstruktion centreret omkring brugerkomfort og effektivitet, tilbyder dette høreværn en optimal løsning til dem, der søger be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M Peltor
Kategori: Passive høreværn
EAN: 4046719387908
Varenr.: 151080
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HØREVÆRN PELTOR OPTIME 1
156,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Høreværn 3M Peltor Optime I, SNR 27 dB
164 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Høreværn Peltor Optime 1
166,9 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Høreværn peltor optime 1
171,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
3M Peltor Optime I høreværn model H510A
218 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M PELTOR Optime I Øreværn, gul, H510A-401-GU | Høreværn | Fjernlager | Høreværn med bøjle
253,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK142 kr142 krKøb
2Proshop DK143 kr182 krKøb
3Globaltools.dk152,67 kr152,67 krKøb
4EL-GROSSISTEN156,95 kr156,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
6Billigelogvvs.dk166,9 kr166,9 krKøb
7MaintainIt171,25 kr171,25 krKøb
8Elvvs.dk218 kr218 krKøb
9Sikkerhedsgiganten253,19 kr253,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på 3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål i 136 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for 3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for 3M Peltor Optime I H510A-401-GU Ørevarmere Polyuretan-skum ABS plastik Polyvinylklorid (PVC) Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026142 kr1 kr (1%)
9. maj 2026143 kr1 kr (1%)
6. maj 2026142 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026141 kr2 kr (1%)
28. feb. 2026143 kr3 kr (2%)
27. feb. 2026146 kr3 kr (2%)
26. feb. 2026143 kr3 kr (2%)
22. feb. 2026146 kr3 kr (2%)
19. jan. 2026143 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret