Gå til hovedindhold

3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle

3MRedskaberEAN: 4046719695515
Pris fra 249 krtil 475 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Høreværn 3M Peltor X4A, SNR 33 dB
249 kr
Til butik
Høreværn 3M Peltor X4A, SNR 33 dB billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Høreværn
Farve: 1
Artikel nr.: 7000103993
EAN: 4046719695515
Varenr.: 5763152
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M X4A
263 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Peltor X4A høreværn
312 kr
Til butik
3M Peltor X4A høreværn billede

Produktinformation

3M Peltor X-serien er en række høreværn hvor komfort, stil og design er i en liga helt for sig selv. Serien overholder kravene indefor de fleste arbejdsområder i industrien, og har forskellige dæmpningsniveauer. Se nederste oversigt i teksten her. Smart...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Peltor
Kategori: Sikkerhedsudstyr
EAN: 4046719695515
Varenr.: 881832280
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Peltor X4A høreværn m/bøjle, hi-viz
-25%321,32 kr
Før 426,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HØREVÆRN MED HOVEDBØJLE PELTOR X4A
330,68 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Peltor X4 hrevrn, 33 dB, fluorescerende
331 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Høreværn Med Hovedbøjle Peltor X4A
356,02 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3M X4A
359 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Høreværn med hovedbøjle peltor x4a
361,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle
373,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M Peltor høreværn X4A
475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
2CompuMail DK263 kr263 krKøb
3LavprisVærktøj312 kr312 krKøb
4Globaltools.dk321,32 kr321,32 krKøb
5EL-GROSSISTEN330,68 kr330,68 krKøb
6WATTOO.DK331 kr331 krKøb
7Billigelogvvs.dk356,02 kr356,02 krKøb
8Ultrashop359 kr359 krKøb
9MaintainIt361,25 kr361,25 krKøb
10Sikkerhedsgiganten373,75 kr373,75 krKøb
11BilligVVS DK475 kr475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle

PriceData har fulgt prisen på 3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle i 172 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for 3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for 3M X4 høreværn hovedbøjle SNR 33 dB | Høreværn | EN 352-3 | Høreværn med bøjle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026249 kr14 kr (5%)
23. maj 2026263 kr36 kr (12%)
22. maj 2026299 kr36 kr (14%)
16. mar. 2026263 kr46 kr (15%)
15. mar. 2026309 kr46 kr (17%)
28. feb. 2026263 kr6 kr (2%)
18. feb. 2026269 kr34 kr (11%)
13. feb. 2026303 kr12 kr (4%)
12. feb. 2026291 kr23 kr (9%)
11. feb. 2026268 kr23 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret