Gå til hovedindhold

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

3DconnexionComputer – tilbehørEAN: 4260016341450
Pris fra 1.049 krtil 1.494 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 445 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.028 kr 6. apr.

Sammenlign priser på 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Trådløs Sort
1.049 kr
Til butik
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Trådløs Sort billede

Produktinformation

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Artikel nr.: 3DX-700116
EAN: 4260016341450
Varenr.: 1000773932
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)
1.108 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - 7 knapper - Sort
1.128 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless 4260016341450 Modsvarer: N/A
1.229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Trådløs Sort
1.289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3dconnexion Cadmouse Pro Wireless Rf Trådløst Mus
1.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.049 kr1.049 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.108 kr1.108 krKøb
3Proshop DK1.128 kr1.128 krKøb
4InkClub DK1.229 kr1.229 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
6Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

PriceData har fulgt prisen på 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.028 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 1.127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.076 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless - Mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.049 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.057 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.058 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.047 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.056 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.065 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.073 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.082 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.083 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.091 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret