Gå til hovedindhold

3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB

3DconnexionComputer – tilbehørEAN: 4260016341474
Pris fra 551 krtil 744 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 543 kr 5. maj

Sammenlign priser på 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 551 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion CadMouse Compact - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort
551 kr
Til butik
3Dconnexion CadMouse Compact - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, ergonomisk, optisk, 7 knapper, trådløs, kablet, Bluetooth, 2.4 GHz, USB

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Mus
Artikel nr.: 3DX-700118
EAN: 4260016341474
Varenr.: 3145434
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3Dconnexion CadMouse Compact Optisk Trådløs Kabling Sort
555 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB
558 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3dconnexion Cadmouse Compact Rf Wireless + Bluetooth + Usb-c Mus
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK551 kr590 krKøb
2CompuMail DK555 kr555 krKøb
3CS MEGASTORE DK558 kr597 krKøb
4Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB

PriceData har fulgt prisen på 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB i 176 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 551 kr.

Den nuværende pris på 551 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz, USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026551 kr4 kr (1%)
29. maj 2026555 kr7 kr (1%)
20. maj 2026548 kr3 kr (1%)
13. maj 2026551 kr17 kr (3%)
8. maj 2026568 kr19 kr (3%)
7. maj 2026549 kr6 kr (1%)
5. maj 2026543 kr3 kr (1%)
4. maj 2026546 kr1 kr (0%)
3. maj 2026547 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026548 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret