Gå til hovedindhold

3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A

3DconnexionComputer – tilbehørEAN: 4260016341092
Pris fra 883 krtil 1.179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 883 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3Dconnexion CadMouse Pro Optisk Kabling Sort
883 kr
Til butik
3Dconnexion CadMouse Pro Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

3Dconnexion CadMouse Pro - Mus - ergonomisk - optisk - 7 knapper - kablet

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Artikel nr.: 3DX-700080
EAN: 4260016341092
Varenr.: 996534944
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion CadMouse Pro - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort
895 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A
1.039 kr
Til butik
3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Præcision og komfort CadMouse Pro kombinerer avanceret teknologi og ergonomi for at give en perfekt balance mellem komfort og kontrol. Den fulde størrelse støtter hånden i en naturlig position, mens den dedikerede midterknap gør arbejdet i CAD hurtigt og præcist. Hvert klik er jævnt, responsivt og professionelt. Bygget til at holde Fremstillet af førsteklasses materialer og testet til over 50 millioner klik, er CadMouse Pro skabt til intensiv daglig brug. PTFE-fødderne sikrer en jævn bevægelse på alle overflader, og den treårige garanti giver ekstra tryghed. Smart navigation Med Smart Mouse Wheel 2 og QuickZoom får du fuld kontrol over zoom og rulning. Den øverste knap åbner tilpassede radialmenuer via 3DxWare 10, så du hurtigt kan få adgang til dine mest brugte kommandoer. Pålidelig ydeevne Med høj præcision, ergonomisk design og solid kvalitet er CadMouse Pro det ideelle valg for professionelle CAD-brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Tilbehør 3D-printer,3D skrivarförbrukning,Ergonomi
EAN: 4260016341092
Varenr.: 4260016341092
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3dconnexion Cadmouse Pro Usb-a Mus
1.149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3Dconnexion CadMouse Pro Optisk Kabling Sort
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK883 kr883 krKøb
2Proshop DK895 kr934 krKøb
3InkClub DK1.039 kr1.039 krKøb
4Dustin DK1.149 kr1.235,25 krKøb
5Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på 3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 882 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 989 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 896 kr.

Den nuværende pris på 883 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for 3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for 3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro 4260016341092 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026883 kr14 kr (2%)
27. maj 2026897 kr8 kr (1%)
19. maj 2026889 kr12 kr (1%)
17. maj 2026901 kr39 kr (4%)
16. maj 2026940 kr49 kr (5%)
8. maj 2026989 kr69 kr (8%)
5. maj 2026920 kr13 kr (1%)
2. maj 2026907 kr18 kr (2%)
1. maj 2026889 kr6 kr (1%)
31. mar. 2026883 kr37 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret