Gå til hovedindhold

3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A

3DconnexionComputer – tilbehørEAN: 4260016340880
Pris fra 1.381 krtil 1.994 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 613 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1381 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3Dconnexion SpaceMouse Compact Kabling Sort Sølv
1.381 kr
Til butik
3Dconnexion SpaceMouse Compact Kabling Sort Sølv billede

Produktinformation

3Dconnexion SpaceMouse Compact - 3D-mus - 2 knapper - kablet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Artikel nr.: 3DX-700059
EAN: 4260016340880
Varenr.: 993204911
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion SpaceMouse Compact - 3D-mus - 2 knapper - kablet - USB
1.397 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
3Dconnexion SpaceMouse Compact
1.398 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion SpaceMouse Compact - 3D mus - 2 knapper - Sort
1.505 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
3Dconnexion SpaceMouse Compact Kabling Sort Sølv
1.594 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A
1.629 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
3D mus 3Dconnexion SpaceMouse Compact - kablet, sort/sølv
1.699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3Dconnexion SpaceMouse Compact Kabling Sort Sølv
1.719 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3D mus 3Dconnexion SpaceMouse Compact - kablet, sort/sølv
1.719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3dconnexion Spacemouse Compact
1.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.381 kr1.381 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.397 kr1.397 krKøb
3Komplett DK1.398 kr1.398 krKøb
4Proshop DK1.505 kr1.505 krKøb
5Teknikproffset DK1.594 kr1.653 krKøb
6InkClub DK1.629 kr1.629 krKøb
7Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
8Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
9Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
10Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på 3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.381 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.426 kr.

Den nuværende pris på 1.381 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for 3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for 3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.381 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.390 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.389 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.390 kr8 kr (1%)
4. maj 20261.398 kr66 kr (5%)
2. maj 20261.464 kr6 kr (0%)
1. maj 20261.470 kr25 kr (2%)
30. apr. 20261.445 kr8 kr (1%)
29. apr. 20261.453 kr10 kr (1%)
27. apr. 20261.443 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret