Gå til hovedindhold

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz

3DconnexionComputer – tilbehørEAN: 4260016341658
Pris fra 2.114 krtil 2.744 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 630 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.070 kr 28. maj

Sammenlign priser på 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2114 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz
2.114 kr
Til butik
3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 3DX-700136
EAN: 4260016341658
Varenr.: 20967797
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D mus - 2 knapper - Sort
2.114 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 Trådløs Kablet Sort
2.160 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 Trådløs Kablet Sort
2.549 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3dconnexion Spacemouse Wireless Kit 2 Bt Edt Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Mus
2.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.114 kr2.114 krKøb
2Proshop DK2.114 kr2.114 krKøb
3CompuMail DK2.160 kr2.160 krKøb
4Ultrashop2.549 kr2.549 krKøb
5Dustin DK2.744 kr2.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz

PriceData har fulgt prisen på 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.061 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2.121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.091 kr.

Den nuværende pris på 2.114 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit 2 - 3D-mus - ergonomisk - 2 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.114 kr44 kr (2%)
28. maj 20262.070 kr44 kr (2%)
22. maj 20262.114 kr44 kr (2%)
1. maj 20262.070 kr4 kr (0%)
29. apr. 20262.074 kr37 kr (2%)
28. apr. 20262.111 kr41 kr (2%)
22. apr. 20262.070 kr44 kr (2%)
15. apr. 20262.114 kr44 kr (2%)
8. apr. 20262.070 kr44 kr (2%)
30. mar. 20262.114 kr44 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret