Gå til hovedindhold

LEDlife 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)

LEDlifeLamperEAN: 5904433140331
Pris fra 77 kr
4 forhandlere

Sammenlign priser på 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)
77 kr
Til butik
2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) billede

Produktinformation

2W Luna hvid op/ned væglampe med CCT-teknologi 2W Luna hvid op/ned væglampe er en kompakt og robust belysningsenhed, der er udviklet til udendørs montering på facader eller ved indgangspartier. Lampen er udført i en hvid finish, der giver et neutralt udtr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Indendørs væglamper
EAN: 5904433140331
Varenr.: 19987
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Op/ned udendrs vglampe, 2W, CCT, IP54, justerbar, 200lm hvid - Spectrum
77 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)
77 kr
Til butik
2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) billede

Produktinformation

Luna 2W hvid op/ned væglampe kombinerer stilfuldt design og alsidig funktionalitet, perfekt til at forvandle dit udendørsområde med effektiv belysning og moderne æstetik. Op/ned belysning: Skab en dramatisk effekt ved at kaste lys både opad og nedad p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Indendørs væglamper
EAN: 5904433140331
Varenr.: 19987
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Spectrum 2W væglampe - Hvid, op/ned, justerbar, inde / ude, IP54, inkl. lyskilde
77 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store77 kr77 krKøb
2WATTOO.DK77 kr77 krKøb
3DetLED.dk77 kr77 krKøb
4EL-GROSSISTEN77 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid)

PriceData har fulgt prisen på 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 2W Luna hvid op/ned væglampe - IP54 udendørs, CCT, 3 lyskulører, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Farve på hus : Hvid, Kulør : CCT (Varm til Kold Hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. feb. 202677 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret