Gå til hovedindhold

Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER

BlücherSanitetEAN: 5705499401394
Pris fra 255 krtil 320 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjning 87,5° Ø50 mm
255 kr
Til butik
Blücher bøjning 87,5° Ø50 mm billede

Produktinformation

BØJNING 87.5°, Ø50 MM- Syrefast stål: AISI316L/EN1.4404

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 820.090.050 S
EAN: 5705499401394
Varenr.: 2900903
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe 87,5 ° bøjning, Ø50 mm syrefast
257 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER
260,83 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLUCHER bøjning 87,5° Ø50 mm
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK255 kr294 krKøb
2Elvvs.dk257 kr257 krKøb
3EL-GROSSISTEN260,83 kr260,83 krKøb
4CS MEGASTORE DK320 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER

PriceData har fulgt prisen på Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER i 175 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Ø 50 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026255 kr3 kr (1%)
21. maj 2026258 kr20 kr (7%)
8. maj 2026278 kr23 kr (9%)
19. apr. 2026255 kr23 kr (8%)
17. apr. 2026278 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026274 kr4 kr (1%)
10. apr. 2026278 kr4 kr (1%)
9. apr. 2026274 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026273 kr9 kr (3%)
1. feb. 2026264 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret