Gå til hovedindhold

Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål

BlücherSanitetEAN: 5705499401431
Pris fra 372 krtil 533 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 372 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe 87,5 ° bøjning, Ø110 mm syrefast
372 kr
Til butik
Blücher EuroPipe 87,5 ° bøjning, Ø110 mm syrefast billede

Produktinformation

Blücher EuroPipe 87,5 ° bøjning i syrefast stål med muffe og O-ring Diameter: 110 mm Syrefast stål: AISI316L/EN1.4404

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Bøjninger til Syrefast afløb
EAN: 5705499401431
Varenr.: 37719
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ø 110 mm x 87,5° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER
375,17 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjning 87,5° 110 mm rustfri/syrefast
382 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål
533 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk372 kr372 krKøb
2EL-GROSSISTEN375,17 kr375,17 krKøb
3Proshop DK382 kr421 krKøb
4CS MEGASTORE DK533 kr572 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål i 175 dage. Laveste pris i perioden er 372 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 379 kr.

Den nuværende pris på 372 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Blücher bøjn.87.5gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026372 kr3,17 kr (1%)
29. maj 2026375,17 kr3,17 kr (1%)
27. maj 2026372 kr3,17 kr (1%)
10. maj 2026375,17 kr9,83 kr (3%)
17. apr. 2026385 kr8 kr (2%)
9. apr. 2026393 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026392 kr13 kr (3%)
30. jan. 2026379 kr4 kr (1%)
6. jan. 2026375 kr2,72 kr (1%)
3. jan. 2026377,72 kr2,72 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret