Gå til hovedindhold

Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål

BlücherSanitetEAN: 5705499401271
Pris fra 266,64 krtil 318 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51,36 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 266.64 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ø 110 mm x 30° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER
266,64 kr
Til butik
Ø 110 mm x 30° Bøjning syrefast AISI316L/EN1.4404 BLÜCHER billede

Produktinformation

Bøjning 30°, Ø110mm - Syrefast stål

Produktspecifikationer

EAN: 5705499401271
Varenr.: 15841538376015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjning 30° 110 mm rustfri/syrefast
277 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe bøjning 30 °. 110 mm, syrefast stål
281 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål
318 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN266,64 kr266,64 krKøb
2Proshop DK277 kr316 krKøb
3Elvvs.dk281 kr281 krKøb
4CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål i 175 dage. Laveste pris i perioden er 266,25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 281 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 266,64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Blücher bøjn.30.0gr.110mm - m.O-ring. AISI 316L.Syrefast stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026266,64 kr13,36 kr (5%)
10. apr. 2026280 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026279 kr2 kr (1%)
6. mar. 2026281 kr2 kr (1%)
6. feb. 2026279 kr9 kr (3%)
30. jan. 2026270 kr3,75 kr (1%)
6. jan. 2026266,25 kr2,3 kr (1%)
3. jan. 2026268,55 kr2,3 kr (1%)
30. dec. 2025266,25 kr2,3 kr (1%)
24. dec. 2025268,55 kr2,3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret