Gå til hovedindhold

EL-Grossisten ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100

EL-GrossistenKontorsystemerEAN: 4718937613656
Pris fra 1.030 krtil 1.341 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.024 kr 15. maj

Sammenlign priser på ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1030 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år
1.030 kr
Til butik
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år billede

Produktinformation

Zyxel Content Filtering/Anti-Spam - Licensabonnemet (1 år)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-BUN-ZZ0090F
EAN: 4718937613656
Varenr.: 996028615
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL LIC-BUN 1 år Web Filtering(CF)/Email Security(Anti-Spam) License til USG FLEX 100
1.242,54 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100
1.341 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.030 kr1.030 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.242,54 kr1.242,54 krKøb
3Proshop DK1.341 kr1.341 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.023 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.043 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.029 kr.

Den nuværende pris på 1.030 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for ZyXEL Zyxel lic-bun 1 år web filtering(cf)/email security(anti-spam) license til usg flex 100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.030 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.029 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.032 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.030 kr6 kr (1%)
15. maj 20261.024 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.025 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.034 kr7 kr (1%)
2. maj 20261.027 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.028 kr12 kr (1%)
25. apr. 20261.040 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret