Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år

EL-GrossistenKontorsystemerEAN: 4718937613670
Pris fra 1.707 krtil 2.162 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 455 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.693 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1707 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år
1.707 kr
Til butik
Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år billede

Produktinformation

Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium - Licensabonnemet (1 år)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-BUN-ZZ0092F
EAN: 4718937613670
Varenr.: 996028617
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL LIC-BUN 1 år Web Filtering(CF)/Anti-Malware/IPS(IDP)/Applic Patrol/Email Security(Anti-Spam)/S
2.064,49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium - subscription licence (1 year) - 1 licence
2.162 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.707 kr1.707 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.064,49 kr2.064,49 krKøb
3Proshop DK2.162 kr2.162 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.689 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.728 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.703 kr.

Den nuværende pris på 1.707 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Zyxel Content Filtering/Anti-Spam/Anti-Virus/IDP/Application Patrol/SecuReporter Premium Online & komponentbaserede tjenester 1 licens 1 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.707 kr8 kr (0%)
27. maj 20261.699 kr8 kr (0%)
25. maj 20261.707 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.709 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.708 kr10 kr (1%)
14. maj 20261.698 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.697 kr16 kr (1%)
10. maj 20261.713 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.714 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.713 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret