Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret

ZyXEL CommunicationsBroer og routereEAN: 4718937622849
Pris fra 6.579 krtil 11.869 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 5.290 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6579 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel USG FLEX 500H Series,
6.579 kr
Til butik
Zyxel USG FLEX 500H Series, billede

Produktinformation

Zyxel USG FLEX 500H Series Opdag Zyxel USG FLEX 500H, en alsidig og kraftfuld netværkssikkerhedsløsning, der er designet til at beskytte din virksomhed mod moderne trusler. Med sit varenummer USGFLEX500H-EU0102F tilbyder denne enhed en omfattende sikker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Firewalls
EAN: 4718937622849
Varenr.: 83240
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H Firewall Ekstern
8.738 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret
8.738 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL ZyWALL USG FLEX 500H
9.622 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hardware firewall Zyxel USGFLEX500H - 10 Gbit/s
11.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hardware firewall Zyxel USGFLEX500H - 10 Gbit/s
11.319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Usgflex500h Firewall (hardware) 10 Gbit/sek.
11.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop6.579 kr6.579 krKøb
2CompuMail DK8.738 kr8.738 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.738 kr8.738 krKøb
4Proshop DK9.622 kr9.622 krKøb
5Boligcenter DK11.299 kr11.299 krKøb
6Vivas DK11.319 kr11.398 krKøb
7Dustin DK11.869 kr11.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret

PriceData har fulgt prisen på Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret i 182 dage. Laveste pris i perioden er 6.579 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 9.853 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.980 kr.

Den nuværende pris på 6.579 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Zyxel ZyWALL USG FLEX 500H - Firewall - med 1 års Security Bundle - 1GbE, 2.5GbE - cloud-administreret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20266.579 kr2.162 kr (25%)
24. maj 20268.741 kr2.162 kr (33%)
20. maj 20266.579 kr2.123 kr (24%)
19. maj 20268.702 kr36 kr (0%)
18. maj 20268.738 kr2.159 kr (33%)
16. maj 20266.579 kr2.159 kr (25%)
15. maj 20268.738 kr2.159 kr (33%)
28. apr. 20266.579 kr2.364 kr (26%)
27. apr. 20268.943 kr2.364 kr (36%)
24. apr. 20266.579 kr2.316 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret