Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50)

Pris fra 612 krtil 829 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 611 kr 23. maj

Sammenlign priser på Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL BE5100 4-Stream WiFi 7 Dual-Radio NebulaFlex Access Point
612 kr
Til butik
ZyXEL BE5100 4-Stream WiFi 7 Dual-Radio NebulaFlex Access Point billede

Produktinformation

Trådløs forbindelse, 4-stream, dual radio, NebulaFlex, Wi-Fi 7, Wi-Fi 7, 2.4 GHz, 5 GHz, cloud-administreret, i loftet (pakke med 50)

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Access Point
Artikel nr.: NWA50BE-EU0102F
EAN: 4718937648979
Varenr.: 3409054
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NWA50BE Trådløs forbindelse Hvid
637 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50)
661 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel NWA50BE acces point
690 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi access point Zyxel NWA50BE Wi‑Fi 7 2,4/5 GHz PoE+ 2,5G
-10%809 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Nwa50be Wifi 7 Access Point
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel NWA50BE Trådløs forbindelse Hvid
819 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi access point Zyxel NWA50BE Wi‑Fi 7 2,4/5 GHz PoE+ 2,5G
-10%829 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK612 kr651 krKøb
2CompuMail DK637 kr637 krKøb
3CS MEGASTORE DK661 kr700 krKøb
4Komplett DK690 kr690 krKøb
5Boligcenter DK809 kr809 krKøb
6Dustin DK811 kr897,25 krKøb
7Ultrashop819 kr819 krKøb
8Vivas DK829 kr908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50) i 187 dage. Laveste pris i perioden er 609 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 702 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 638 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Zyxel NWA50BE - Trådløs forbindelse - 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz - cloud-administreret - i loftet (pakke med 50) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026612 kr1 kr (0%)
23. maj 2026611 kr13 kr (2%)
20. maj 2026624 kr8 kr (1%)
15. maj 2026616 kr1 kr (0%)
14. maj 2026615 kr1 kr (0%)
13. maj 2026616 kr1 kr (0%)
12. maj 2026617 kr1 kr (0%)
9. maj 2026618 kr2 kr (0%)
8. maj 2026616 kr2 kr (0%)
7. maj 2026614 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret