Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid

ZyXEL CommunicationsEAN: 4718937654673
Pris fra 1.695 krtil 1.939 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.580 kr 26. maj

Sammenlign priser på Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1695 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Fwa505 V2 5g Indoor Router
1.695 kr
Til butik
Zyxel Nebula Fwa505 V2 5g Indoor Router billede

Produktinformation

Release 15 5G leverer højhastigheds mobilt bredbånd til filialkontorer Understøtter 802.11b/g/n/ac/ax for bred enhedskompatibilitet Fire omnidirektionelle 5 dBi-antenner forbedrer indendørs dækning og stabilitet To RJ45 LAN-porte giver kablet backhaul og nem tilslutning af enheder Livstids Nebula cloud-administration, TR-069/TR-369 muliggør fjernopdateringer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Routere
Artikel nr.: FWA505V2-EU0102F
EAN: 4718937654673
Varenr.: 5020090763
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Nebula 5G NR indendørs router
1.695 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid
1.919 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Nebula FWA505 V2 5G Trådløs Router Hvid
1.928 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel Nebula FWA505 V2 5G Trådløs Router Hvid
1.939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.695 kr1.781,25 krKøb
2Komplett DK1.695 kr1.695 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
5CompuMail DK1.928 kr1.928 krKøb
6Ultrashop1.939 kr1.939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid i 42 dage. Laveste pris i perioden er 1.580 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 1.849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.703 kr.

Den nuværende pris på 1.695 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Zyxel Nebula FWA505 V2 5G trådløs router - Wi‑Fi 6, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.695 kr115 kr (7%)
26. maj 20261.580 kr114 kr (7%)
13. maj 20261.694 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.695 kr154 kr (8%)
22. apr. 20261.849 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret