Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937607563
Pris fra 6.552 krtil 7.874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.322 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.550 kr 28. maj

Sammenlign priser på Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6552 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS2220-50HP Switch 48-porte Gigabit PoE+
6.552 kr
Til butik
Zyxel GS2220-50HP Switch 48-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS2220-50HP-EU0101F
EAN: 4718937607563
Varenr.: 996083683
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)
6.992 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS2220-50HP - switch - 48 ports - Managed - rack-mountable
6.992 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs2220-50 Poe 375w Switch Med 50 Porte
7.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.552 kr6.552 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.992 kr6.992 krKøb
3Proshop DK6.992 kr6.992 krKøb
4Dustin DK7.874 kr7.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.665 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 6.910 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.972 kr.

Den nuværende pris på 6.552 kr er 32% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Zyxel GS2220-50HP - Switch - Administreret - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 2 x Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.552 kr2 kr (0%)
28. maj 20266.550 kr2 kr (0%)
20. maj 20266.552 kr323 kr (5%)
9. apr. 20266.875 kr5 kr (0%)
8. apr. 20266.870 kr21 kr (0%)
7. apr. 20266.849 kr20 kr (0%)
6. apr. 20266.829 kr20 kr (0%)
5. apr. 20266.809 kr27 kr (0%)
4. apr. 20266.782 kr20 kr (0%)
3. apr. 20266.762 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret