Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937607365
Pris fra 813 krtil 1.649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 836 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 779 kr 13. maj

Sammenlign priser på Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 813 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS2220-10 Switch 8-porte Gigabit
813 kr
Til butik
Zyxel GS2220-10 Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS2220-10-EU0101F
EAN: 4718937607365
Varenr.: 996083678
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar
829 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS2220-10 8-Port GbE L2 Managed Switch
1.308 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs2220-10 Switch Med 10 Porte
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK813 kr813 krKøb
2CS MEGASTORE DK829 kr868 krKøb
3Proshop DK1.308 kr1.308 krKøb
4Dustin DK1.649 kr1.735,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar i 168 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.086 kr.

Den nuværende pris på 813 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Zyxel GS2220-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026813 kr12 kr (1%)
28. maj 2026801 kr6 kr (1%)
26. maj 2026807 kr6 kr (1%)
24. maj 2026813 kr9 kr (1%)
23. maj 2026822 kr18 kr (2%)
22. maj 2026804 kr6 kr (1%)
20. maj 2026810 kr6 kr (1%)
19. maj 2026816 kr6 kr (1%)
18. maj 2026822 kr43 kr (6%)
13. maj 2026779 kr30 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret