Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W)

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937604388
Pris fra 1.627 krtil 2.337,28 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 710,28 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.536 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1627 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1350-12HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
1.627 kr
Til butik
Zyxel GS1350-12HP Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1350-12HP-EU0101F
EAN: 4718937604388
Varenr.: 994990747
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W)
1.659 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1350-12HP 8-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink (130W)
1.809 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Gs1350-12hp Smart Surveillance Poe Switch 130w
1.888 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1350-12HP 8-porte Gigabit PoE+
-10%1.899 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1350-12HP 8-porte Gigabit PoE+
-9%1.919 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1350-12HP Switch 8-porte Gigabit PoE+
1.999 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL GS1350-12HP 12 Port managed CCTV PoE switch long range 130W
2.337,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.627 kr1.627 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.659 kr1.659 krKøb
3Proshop DK1.809 kr1.809 krKøb
4Dustin DK1.888 kr1.974,25 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
7Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb
8EL-GROSSISTEN2.337,28 kr2.337,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.536 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 1.837 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.659 kr.

Den nuværende pris på 1.627 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1350-12HP - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (130 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.627 kr8 kr (0%)
29. maj 20261.635 kr8 kr (0%)
27. maj 20261.643 kr8 kr (0%)
26. maj 20261.651 kr24 kr (1%)
25. maj 20261.627 kr8 kr (0%)
24. maj 20261.635 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.643 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.651 kr24 kr (1%)
21. maj 20261.627 kr8 kr (0%)
20. maj 20261.635 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret