Gå til hovedindhold

ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv

ZwillingKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4009839427305
Pris fra 678 krtil 999,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 321,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 435,94 kr 28. mar.

Sammenlign priser på ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 678 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZWILLING ENFINIGY Blender 0,55l 600W Sølv
678 kr
Til butik
ZWILLING ENFINIGY Blender 0,55l 600W Sølv billede

Produktinformation

Zwilling J.A. Henckels - 53003-000-0 - Smoothieblender - 0.55 L - 600 W - Sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 53003-000-0
EAN: 4009839427305
Varenr.: 998685566
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv
748 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ZWILLING ENFINIGY Blender 0,55l 600W Sølv
869 kr
Til butik
ZWILLING ENFINIGY Blender 0,55l 600W Sølv billede

Produktinformation

Zwilling JA Henckels Smoothieblender 055 L 600 W Slv Oplev den perfekte smoothieoplevelse med Zwilling JA Henckels Smoothieblender. Med en kapacitet på 0,5 liter og en kraftfuld motor på 600 W, kan denne blender let håndtere alt fra frugt og grøntsager ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blendere
EAN: 4009839427305
Varenr.: 80332
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling personlig blender 0,55 L Sølv
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK678 kr678 krKøb
2CS MEGASTORE DK748 kr787 krKøb
3Ultrashop869 kr869 krKøb
4KitchenTime DK999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv i 184 dage. Laveste pris i perioden er 435,94 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 655 kr.

Den nuværende pris på 678 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for ZWILLING ENFINIGY Blender, Bordmixer, 0,55 L, Impulsfunktion, 600 W, Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026678 kr1 kr (0%)
22. maj 2026679 kr1 kr (0%)
20. maj 2026678 kr90 kr (15%)
16. maj 2026588 kr12 kr (2%)
9. maj 2026600 kr25 kr (4%)
1. maj 2026625 kr38 kr (6%)
13. apr. 2026663 kr7 kr (1%)
11. apr. 2026656 kr68 kr (12%)
3. apr. 2026588 kr152,06 kr (35%)
28. mar. 2026435,94 kr152,06 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret