Gå til hovedindhold

Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort

ZwillingKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4009839537226
Pris fra 545 krtil 999,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 454,95 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 545 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort
545 kr
Til butik
Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort billede

Produktinformation

Zwilling Enfinigy - Blender - 0.55 liter - 600 W - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 53003-001-0
EAN: 4009839537226
Varenr.: 998767486
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blender - ZWILLING Enfinigy 0,55 l bordblender 600 W, sort
-21%659 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blender - ZWILLING Enfinigy 0,55 l bordblender 600 W, sort billede

Produktinformation

Fordele ved blender til smoothies og hverdagsmadLav friske smoothies, saucer og små portioner på ingen tid med den kompakte ZWILLING Enfinigy bordblender. Den 0,55 l skål er ideel til daglig brug i køkkenet, og den enkle betjening med to hastigheder og pulse-funktion giver dig kontrol over konsistens og resultat. Det slanke, sorte design passer flot på køkkenbordet og er nemt at integrere i din rutine.Nem at bruge i køkkenetBlenderen har aftagelig skål for nem håndtering og rengøring. Den kører på 600 W og leveres med variabel hastighed, så du kan skifte mellem skånsom blanding og mere kraftfuld bearbejdning. Perfekt, når du vil mikse små mængder til én eller to personer.Type: BordblenderKapacitet: 0,55 lEffekt: 600 WHastigheder: 2 + pulseVariabel hastighed: JaKnusning af is: NejFarve: SortMateriale kabinet: PlastikAftagelig beholder: JaNem at rengøre: JaStrømkilde: AC, 220 – 240 V, 50/60 HzH × B × D: 35,7 × 13,7 × 13,7 cmVægt: 2,3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Blendere
Vægt: 3.2g
EAN: 4009839537226
Varenr.: 1905789
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blender - ZWILLING Enfinigy 0,55 l bordblender 600 W, sort
-20%679 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blender - ZWILLING Enfinigy 0,55 l bordblender 600 W, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Blendere
Vægt: 3.2g
EAN: 4009839537226
Varenr.: 1905789
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling Blender Enfinigy - 600 W
691 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling personlig blender 0,55 L Sort
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK545 kr545 krKøb
2Boligcenter DK659 kr659 krKøb
3Vivas DK679 kr758 krKøb
4Proshop DK691 kr730 krKøb
5KitchenTime DK999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort

PriceData har fulgt prisen på Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 545 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 849,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 708 kr.

Den nuværende pris på 545 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Zwilling Enfinigy Blender Smoothie-funktion Pulsfunktion Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026545 kr48 kr (8%)
25. maj 2026593 kr1 kr (0%)
23. maj 2026592 kr2 kr (0%)
22. maj 2026590 kr2 kr (0%)
15. maj 2026592 kr68 kr (10%)
2. maj 2026660 kr20 kr (3%)
22. apr. 2026680 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026678 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026677 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026676 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret