Gå til hovedindhold

Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort

Pris fra 59 krtil 80 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 56 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZALMAN ZM-AF120R Fan 1-pack Sort 120 mm
59 kr
Til butik
ZALMAN ZM-AF120R Fan 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ZALMAN ZM-AF120R - Indsats med blæser - ARGB - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ZALMAN
Artikel nr.: ZM-AF120R ARGB BLACK
EAN: 8800263650279
Varenr.: 1003306481
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK59 kr59 krKøb
2Proshop DK80 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort

PriceData har fulgt prisen på Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202659 kr1 kr (2%)
29. maj 202658 kr1 kr (2%)
28. maj 202659 kr1 kr (2%)
20. maj 202658 kr1 kr (2%)
25. apr. 202657 kr1 kr (2%)
17. apr. 202656 kr25 kr (31%)
25. mar. 202681 kr5 kr (7%)
5. mar. 202676 kr2 kr (3%)
4. mar. 202674 kr20 kr (37%)
22. feb. 202654 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret